İptal & İade & Değişim

İade, İptal ve Değişim Nasıl Yapılır


Ürünüm kırık çıktı, ne yapmalıyım?


Satın aldığınız ürünün kırık çıkması durumunda kargo şubesini arayarak ürünün kırık çıktığını ve tutanak tutturmak için çağrı bırakmanız gerekmektedir. Sonrasında ürünün fotoğraflarını çekerek bujiterry.com ile telefon, mail yada whatsapp üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz.


Ürünler tarafımızdan kontrol edilerek paketlenmektedir ve kargoya verilmektedir. Bu nedenle ürünün kırık çıkması durumunda muhakkak tutanak tutturulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmayan ürünlerde iade yapılamamaktadır.


Ürünü değiştirmek istiyorum?


Bujiterry.com üzerinde yer alan ürünleri sürekli güncellenmesi nedeniyle değişim yapılamamaktadır. Ürünü iade ederek yeni ürün siparişi verebilirsiniz.

 


Siparişimi iptal etmek istiyorum?


Siparişiniz kargoya verilmeden önce iptal işlemi yapmanız durumunda işleminiz hemen iptal edilecektir. Kargo çıkış yaptıktan sonra yapılan iptal işlemlerinde kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kargo ücreti düşülerek ödemeniz tarafınıza iade edilecektir. Teslimat ve Fatura adreslerimi değiştirebilir miyim?


Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.


Bujiterry.com e fatura mükellefidir ve sipariş öncesi bizimle iletişime geçmeniz durumunda faturanız kargo ile gönderilmeyerek tarafınıza mail olarak iletilebilir.


 


Teslimatlar Sadece Adrese mi yapılıyor?


Satın aldığınız ürün direk olarak adresinize kargolanabilir yada kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 


 


Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?


Bulunduğunuz bölgede kargo şirketi olmasa dahi kargolarınız tarafınıza ulaşacaktır. Kargo şirketleri bulunduğunuz ilçede şubesi olmasa bile mobil araçlar ile teslimat gerçekleştirmektedir. 

 


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?


Ürününüz kargoya verildikten sonra siparişlerim bölümünde ürün detaylarınıza kargo numarası eklenmektedir.